Kurtyny spawalnicze Gdańsk

Kurtyny spawalnicze Gdańsk, to plandeki samogasnące, wykonane z tkaniny PCV o gramaturze 650g/m2 oraz o ateście trudnopalności B1 Instytutu Techniki Budowlanej. Za sprawą tego z powodzeniem wykorzystywane są w spawalnictwie, gazownictwie, w przemyśle wydobywczym czy petrochemicznym. Charakteryzują się również wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, a temperatura ich eksploatacji mieści się pomiędzy – 40°C do 70°C. Kurtyny spawalnicze są również w 100% wodoodporne. Występują w różnych kolorach, najpopularniejsze wybierane przez naszych klientów to: biały, szary oraz zielony (khaki).

Zasłona spawalnicza – kotary spawalnicze

Nasza plandeka wykonana z materiału samogasnącego jest tak produkowana, że może byćstosowana w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z iskrami czy ogniem. W swoim składzie posiada trudnopalny proszek, który sprawia, że w sytuacji zapłonu plandeka nie zapali się, dochodzi jedynie do jej miejscowego stopienia.

Przykłady zastosowań naszych plandek samogasnących jako:

  • kurtyny spawalnicze
  • ścianki spawalnicze działowe, które umożliwiają stworzenie kilku stanowisk na niewielkiej powierzchni
  • kotary na stanowiskach pracy
  • okrycia palet

 

Zabudowy stanowisk spawalniczych Kurtyny spawalnicze Gdańsk

Zabudowa stanowisk spawalniczych to produkcja kotar spawalniczych na wymiar preferowany przez klienta. Pozwala to na idealne dopasowanie kurtyny do konkretnego miejsca. Montaż takich kotar jest bardzo prosty i szybki, dzięki oczkom montażowym zakutym w plandece lub nitowanym do plandeki uchwytom kotarowym, umieszczonym na jej górnej krawędzi. Są to uchwyty, które umożliwiają przesuwanie kotar po lince lub rurce a średnica takiego uchwytu wynosi 40 mm.

Każda kotara spawalnicza jest bardzo wytrzymała. Posiada podwójne krawędzie, które zapobiegają ewentualnemu rozerwaniu. W przypadku zabrudzeń takiej plandeki można ją myć używając myjkę ciśnieniową. Należy jednak pamiętać, że do mycia kotar spawalniczych nie należy używać mocnych środków chemicznych.

 

Kotara spawalnicza gdzie kupić?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić i jak zamówić nasze kotary spawalnicze, to prowadzimy internetową sprzedaż zasłon spawalniczych. Każde zamówienie może być zrealizowane mailowo, poprzez formularz zamówień bądź telefonicznie. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową na terenie całej Polski.

Ścianka spwalnicza gdańsk

W przypadku ceny interesującego Państwa produktu, prosimy o skierowanie zapytania do naszego biura obsługi klientów, gdyż każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie i ma na to wpływ wiele czynników, m.in.:

  • rozmiar
  • kolor
  • ilość zamówionych sztuk
  • ilość zamówionych okuć
  • adres dostawy.

Dlatego też trudno jest podać nam cenę stałą kotar spawalniczych. W przypadku takiego zapytania zapewniamy szybką kalkulację Państwa zamówienia a po jej akceptacji szybką realizację zamówienia i pewną dostawę tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi na wyznaczonymi przez Państwa adres w Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Stargardzie oraz innych miejscowości w województwie pomorskim.