Plandeki na myjnie

Nasza firma ma do zaoferowania Państwu na terenie Gdańska i okolic wysokiej jakości zasłony (przepierzenia) na myjnie samochodowe, które skutecznie będą oddzielać poszczególne stanowiska. Solidna jakość wykonania zarówno głównej kotary (tkanina PCV 650g/m2) jak i elementów przeźroczystych (gruba folia PCV 0.5 – 0.7 mm) daje gwarancję niezawodności oraz użytkowania przez długie lata.

 

Przepierzenia z plandekiPlandeki na myjnie Gdańsk

Nasze kurtyny przesuwane są idealnym produktem dla wszystkich z Państwa których interesuje mobilne rozdzielenie stanowisk pracy w różnego rodzaju myjniach. Plandeki posiadają obustronne lakierowanie, dzięki czemu w momencie zabrudzenia można je bezpiecznie umyć. Krawędzie zewnętrzne przepierzeń zakończone są podwójnym wzmocnieniem (zakładką) które dodatkowo wzmacnia nasz produkt.

 

Plandeki do myjni samochodowej

Oferujemy plandeki na wymiar zaproponowany przez klienta co gwarantuje Państwu idealne dopasowanie do danego miejsca naszego produktu. Jeżeli chodzi o rozmiar zabudowy poszczególnych miejsc, to podejmujemy się produkcji na zarówno małe jak i duże, złożone stanowiska. Pod tym względem jesteśmy w stu procentach elastyczni. Na górnej części naszych zasłon montowane są oczka kotarowe (za pomocą nitowania) dzięki którym z łatwością można przesuwać nasze produkty. W ofercie istnieje również możliwość produkcji plandeki z oknami na specjalne życzenie klienta. Maksymalna wysokość okna to 130 cm.

 

Ścianki plandekowe

Produkcja naszych zasłon odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn (zgrzewarek) dzięki którym wszystkie łączenia są szczelne i solidne. Nasze kotary przesuwane umożliwiają podział stanowisk na myjniach, dzięki czemu kilka samochodów jednocześnie może być poddawanych różnym etapom mycia w tym samym czasie. Posiadamy szeroki zakres kolorów, oraz umożliwiamy użycie nadruku na naszych plandekach w wysokiej rozdzielczości. Ponadto nasze produkty posiadają bardzo dobrą odporność na substancje chemiczne które używane są podczas procesu mycia, oraz warunki atmosferyczne dzięki czemu bez obaw mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zakres temperatury w której nasze plandeki zachowują wszystkie swoje właściwości to -40°C do +70°C.

ścianki plandekowe

 

Cena plandek do auto myjni


Wycena naszych produktów na terenie Gdańska i okolic odbywa się według wymiarów, adresu dostawy oraz innych czynników. Dlatego w kwestii kupna prosimy kontaktować się z naszymi specjalistami którzy pracują dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i chętnie pomogą dograć wszystkie niezbędne szczegóły w realizacji zamówienia. Preferujemy kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Nasze plandeki na zamówienie
sprzedajemy zarówno hurtowo jak i detalicznie. Dostawa odbywa się drogą kurierską, natomiast przed wysyłką każda z zasłon kontrolowana jest pod względem jakości oraz celowości danego zamówienia. Naszą firmę wyróżnia najwyższa jakość produktów, dbanie o najmniejszy szczegół zamówienia, oraz szybki czas dostawy.