Plandeki ochronne PCV i PE

W naszej ofercie posiadamy bardzo wytrzymałe plandeki ochronne, nazywane również plandekami okryciowymi, które mają za cel czasowe zabezpieczenie np. dachów, maszyn, zbiorów rolnych, materiałów budowlanych, basenów. Wykonane są tylko z tkanin najwyżej jakości, o różnej gramaturze i w szerokiej gamie kolorystycznej w zależności od życzenia klienta. Mają Państwo do wyboru plandeki okryciowe PCV i plandeki polietylenowe PE. Każda plandeka ochronna wykonana przez naszą firmę jest przystosowana do wykorzystania wielosezonowego, może być stosowana o każdej porze roku. Tkaniny te są odporne zarówno na bardzo niskie (- 20°C), jak i bardzo wysokie temperatury (+70°C). Oferowane plandeki ochronne wyposażamy w montażowe oczka, wykonane ze stali ocynkowanej. Na życzenie klienta również paski do podwieszania, paski zapięciowe, linki polipropylenowe oraz linki gumowe. W przypadku plandek PE wykonujemy bardzo wytrzymały nadruk metodą natryskową. Podejmujemy się realizacji zamówień plandek ochronnych zarówno pojedynczych sztuk, jak i zamówień w większych ilościach.

 

Plandeki PCV

Plandeki okryciowe

Plandeki PCV, inaczej plandeki gumowane to najmocniejsze plandeki, które posiadamy w naszej ofercie. Charakteryzują się:

 • Tkanina – PCV polichlorek winylu
 • Gramatura materiału – 630, 650, 680, 900 gr/m2 (najbardziej popularna to plandeka 650 g/m2)
 • Kolor – czarny, biały, niebieski, zielony, szary, czerwony i wiele innych
 • Szerokość i długość – według życzenia klienta
 • Odporne na pleśń i warunki atmosferyczne (plandeki wodoszczelne)
 • Trudnopalne – tak (posiadają atest trudnopalności B1 Instytutu Techniki Budowlanej)
 • Możliwość nadruku – nie

 

Plandeki PE

Plandeki PE , inaczej plandeki ochronne to najlżejsze i najcieńsze z plandek, które posiadamy, jednak bardzo wytrzymałe. Cieszą się ogromną popularnością wszędzie tam, gdzie liczy się czas rozłożenia plandeki i zabezpieczenia nią materiału. Charakteryzują się:

 • Tkanina – PE polietylen powlekany polipropylenemPlandeki ochronne
 • Gramatura materiału – 200 g/m2
 • Kolor – szary, zielony , niebieski
 • Szerokość i długość – według życzenia klienta
 • Odporne na pleśń i warunki atmosferyczne (plandeki wodoszczelne)
 • Możliwość nadruku – tak

 

 

Produkcja i sprzedaż plandek na zamówienie

Na zamówienie dostarczamy plandeki wielosezonowe na wymiar. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Wszystkie plandeki okryciowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki temu otrzymujecie Państwo plandekę idealnie pasującą. Czas realizacji zamówienia jest bardzo szybki i wynosi około 3-5 dni. Każda plandeka przed wyjazdem do klienta przechodzi dokładną kontrolę jakości, co jest gwarancją naszego sukcesu.

Jeśli zastanawiasz się, jak zamówić nasze plandeki ochronne, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Nasi eksperci czekają na wszelkie zapytania drogą mailową, bądź telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Pomogą w realizacji projektu Twojej plandeki oraz przedstawią atrakcyjną ofertę cenową. Po złożeniu zamówienia i jego realizacji przez naszą firmę, towar wysyłamy tylko sprawdzonymi firmami przewozowymi na terenie całego kraju.